Chráňte seba aj svoj majetok a doprajte si 100% pohodlie bývania či podnikania aplikáciou a vhodným výberom fólie na sklo Vašej budovy.

Ponúkame Vám široké spektrum od bezpečnostných 100, 200, 300 micronových bezfarebných fólií až po rôzne druhy zrkadlových a tónovaných fólií pre zvýšenie komfortu Vášho bývania alebo v práci.

EXTERIEROVÉ REFLEXNÉ FÓLIE

Montované z vonkajšej strany skla, obsahujú mikročastice kovu zaisťujú dlhodobú farebnú stálosť a perfektne odrážajú slnečné žiarenie.

INTERIEROVÉ REFLEXNÉ FÓLIE

Náročnejšie na inštaláciu a dodržanie postupov pretože sa montujú z vnútornej strany skla dochádza k ohrevu fólie a tá odráža teplo späť do interiéru a znásobuje ho avšak existuje riziko prasknutia skla pri nedodržaní nutných postupov.

 INTERIEROVÉ FÓLIE DEKORAČNÉ

Už názov hovorí sám za seba jedna sa o fólie do interiéru Vášho domu či kancelárie či už farebné alebo imitujúce brúsené sklo s možnosťou jednotlivého grafického návrhu a vytvorenia vzoru na skle.

 BEZPEČNOSTNÉ FÓLIE

Ponúkame len kvalitu ktorá spĺňa potreby zákazníka a predovšetkým Vašej poisťovne ( NORMA ČSN EN 356 ) a samozrejmosťou je priložený certifikát o montáži IKATES P1A č.02/220