OCHRANA PRED POŠKODENÍM

Ochranná polyuretánová fólia MAGNUS PRO obsahuje niekoľko vrstiev polymérov, ktoré sú pomocou nanotechnológie z USA prepojené kovalentnou väzbou. Výsledkom je takmer nezničiteľná vrstva ochrany, ktorá chráni lak vášho vozidla proti poškodeniu.

ZÁRUKA KVALITY

MAGNUS PRO nabízí dve verze ochrany proti vozidlu a to podle typu laku na Vašom vozidle. Pro všechny zelené barvy je tato ochrana samozřejmostí, je samozřejmostí. Nalepením, fólie se nezmění.

Výhody

  • SAMOOPRAVNÁ VRSTVA
  • OCHRANA
  • KERAMICKÁ VRSTVA
  • VYSOKÁ PRIEZRAČNOSŤ
  • VYSOKÝ LESK
  • HRUBÁ VRSTVA OCHRANY

VERZIE OCHRANNEJ FÓLIE MAGNUS PRO

OPTIMUM

Je číra ochranná fólia na všetky vozidlá vystavené rôznym druhom poškodeniam laku ako napr. hlbokým aj jemným škrabancom, vyblednutiu farby, kontaminácii kyselinami alebo škvrnám od vodného kameňa, ktoré ľahko poškodia lak vozidla a zvyšujú riziko zničenia hlavnej povrchovej vrstvy. Ochranná fólia MAGNUS PRO dokáže pred týmito poškodeniami lak ochrániť a zároveň zachová pôvodný estetický vzhľad, ktorému navyše dodá výnimočný jas a lesk. Vaše vozidlo tak môže vyzerať ako nové po celú dobu.

MAGNUS PRO MATTE

Matná ochranná fólia na matné laky alebo premenu lesklých lakov vozidla na elegantný saténový povrch, ktorý vám umožní úplne prevrátiť jeho pôvodný vzhľad. Poskytuje o 400% viac ochrany pred odstreľujúcimi kamienkami, škrabancami či iným mechanickým poškodeniam. Saténovo matný cool povrch chráni jemnú cool štruktúru a textúru matného laku. Taktiež sa môže využiť na zmenu lesklého laku na matný. Hrúbka 215 mikrónov Vám zaručí tú dokonalú ochranu Vašej investície do vozidla. MAGNUS PRO MATTE nepotrebuje špeciálnu starostlivosť, stačí vozidlo umývať PH neutrálnym šampónom každý druhý týždeň.